שולחן שוק מחיר

שולחן שוק מחיר – שימו לב לנקודות הבאות

טווח המחירים של שולחנות שוק הוא רחב מאוד, כשלרוב המחיר מתחיל ב-1000 ש"ח והוא יכול להגיע ל-5000 ש"ח ואף ליותר. כמובן שהכל תלוי במה אתם מעוניינים להזמין ובכמות האורחים שלכם.

יתרון גדול של שולחנות השוק הוא שהכל בהתאמה אישית וזה מאפשר לכם להרכיב שולחן שוק שייתן חוויה לא פחות ממושלמת לאורחים שלכם גם כשהתקציב מוגבל.
כמו כן, שולחן שוק אצלנו כשר למהדרין.

חשוב שתדעו שרוב חברות הקייטרינג מבקשות מקדמה של עד 500 ש"ח על מנת לשריין את התאריך ללקוח.

תפריט שולחן שוק כשר למהדרין


מעל 25  איש-עלות לאדם 100 ש"ח כולל עריכה וחד פעמי או 80 ש"ח ללא עריכה וללא חד פעמי

24-15 איש - עלות לאדם 120 ₪ כולל עריכה וחד פעמי או 100 ₪ ללא עריכה וחד פעמי        

15-10 איש- עלות לאדם 100 ₪  לא כולל עריכה וחד פעמי

כל המנות והסלטים בתפריט כלולים במחיר​

סלטים

-מינימום הזמנה 2500 שקלים כולל מע"מ​
-נשמח להתאים את התפריט לצרכים שלכם

 


 

מלאו בבקשה את הפרטים הבאים
ונציגנו ישוב אליכם במהרה

מה התאריך הרצוי למשלוח?

ישנם 3 פרמטרים עיקריים שקובעים את המחיר של שולחן שוק

1. איך קובעים את מחירו של שולחן שוק?

חישוב המחיר נעשה פר אורח, אבל חשוב לציין שזה רק כי זו דרך הכי בטוחה  ונוחה עבור חברת הקייטרינג לדעת שיהיה מספיק אוכל לכולם וכך לתת הצעת מחיר מדויקת ומשתלמת. אך היתרון גדול בשולחן שוק זה שלא מדובר במנה אחת פר אורח, לכן אם אתם יודעים שבין האורחים שלכם יש אנשים שאוכלים הרבה פחות מהממוצע, אתם יכול לחשב 2 אורחים כאחד וכמובן שגם להפך.

המחיר לסועד מתחיל ב 80 ש"ח.

ככל שהאירוע גדול יותר כך המחיר יהיה משתלם יותר,  ואם מדובר באירוע קטן של פחות מ 9-16 איש  ברוב המקרים תשלמו לפי מחיר הזמנה מינימלי ולא פר אורח.

אצלנו בקייטרינג ביג מאמא, השולחן שוק כשר למהדרין.

2. מתי מתקיים האירוע?

בתקופה בה מתקיימים יותר אירועים (קיץ), יש יותר ביקוש לשולחנות שוק ולכן המחיר עולה, לעומת תקופה שבה יש פחות ביקוש ואז אפשר למצוא מחירים ומבצעים טובים יותר.

3. מרכיבים ובקשות מיוחדות

כמובן שהמאכלים שתבחרו יקבע את גובה המחיר. צוות חברת הקייטרינג יידע לייעץ לכם מה כדאי לקחת וכמה לקחת לפי התקציב שלכם, מבלי לפגוע באיכות המזון. כמו כן מומלץ שיהיה שולחן מגוון על מנת שכל אורח ימצא את המאכלים שהוא הכי אוהב.

כשרות

 נושא הכשרות הוא נושא מאוד רגיש. כשמדובר באירועים ברוב המקרים אנחנו לא יכולים לדעת בוודאות האם האורחים שלנו שומרים כשרות או לא. לכן ההמלצה היא מינימום לכשרות רבנות, אך אצלנו בקייטרינג ביג מאמא, כל השולחנות שוק כשרים למהדרין.

איך קיבל שולחן השוק את שמו?

השם שולחן שוק מגיע מהרעיון הנפלא של לשים שפע ומגוון של מאכלים על שולחן אחד ארוך הנותן את הרגשה שאנחנו מטיילים בשוק ונהנים משילוב הצבעים, הריחות והטעמים.

אין כמו ההרגשה של שפע וכיף שמקבלים כשנכנסים לאירוע ורואים שולחנות שוק מלאים בכל טוב! 

שולחנו שוק מתאימים לכל הסוגים והגדלים של אירועים, ובעלי המקצוע של הקייטרינג ישמחו לייעץ לכם ולהרכיב יחד איתכם את שולחנות השוק שהכי מתאימים לאירוע שלכם ובתקציב שמתאים לכם!

הזמנת שולחן שוק בשרי כשר למהדרין מבטיחה שלאורחים שלכם תהיה חוויה קולינרית מהסרטים ושאתם תקבלו הרבה מחמאות!

דילוג לתוכן